Forum Auto Posted January 28, 2018 Report Share Posted January 28, 2018 Azi 28.01.2018, Forumul Auto este din nou on, datoria prietenului meu Adrian, administrator al acestui Forum, vreau sa ii multumesc in primul rand lui si as vrea sa va multumesc tuturor membrilor acestui Forum, va doresc La multi ani tuturor si anul 2018 sa va aduca numai bucuri, va asteptam pe Forum Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Adrian V. Posted January 31, 2018 Report Share Posted January 31, 2018 Noi sa fim sanatosi , Florine . Nu sunt unicul care a pus umarul la ridicarea acestui forum , am fost o echipa si cred ca toti meritam in egala masura aceleasi laude. Doamne ajuta , sa fie bine , si sa avem printre noi cati mai multi pasionati de auto ( si nu numai - vezi sectiunile de diverisment , discutii, rulote , iesiri , etc......). Principalul nostru scop este acela de a dezbate problemele legate de domeniul auto , dar in aceeasi masura vrem sa fie un loc unde sa se poata discuta sau unde sa se poata gasi informatii din domenii cat mai diverse. 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.