BogdyF2001 Posted December 14, 2018 Report Share Posted December 14, 2018 Salut! Am si eu o problema destul de complicata. De curând am achiziționat o diagnoza OBD 2. Masina mea este un Ford Focus mk2 2007 1.4 benzină. La început totul a fost OK dar după un timp nu s-a mai conectat la mașină in Torque Pro pur si simplu imi spune CONNECT TO ECU si nu nu merg imi da o eroare. Am auzit pareri diferite ca este de la OBD, ba ca este de la o siguranta de la mașină. Va multumesc pentru ajutor si atenția acordată si sper sa ma ajutați cu niște sfaturi. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.